דלג לתוכן דלג לפוטר

הנהלת חשבונות

accountancy

הנהלת חשבונות היא שפה ולמעשה שפה עסקית לניהול העסק שלך.
בפעילות עסקית וארגונית, הנהלת חשבונות היא מרכיב קריטי ובלתי נפרד מהתנהלותה התקינה והשוטפת של חברה או עוסק. אחד הדגשים במשרד שלנו הוא איכותה של הנהלת החשבונות.
כאשר הנהלת החשבונות נכונה ועדכנית כל הדוחות המבוססים עליה מציגים מידע אמין, שניתן להסיק ממנו מסקנות ולנתח נכון את הפעילות העסקית.

צוות המשרד צבר נסיון רב במערכות מידע מגוונות כגון : מעלה , פריורטי , סאפ . היכולות שלנו ולאפיין וליישם ללקוח את צרכיו בנושא הכספים עם אינטרגציה למערכת המידע שלנו היא יתרון מנצח להשתלט על הנתונים הכספיים והלוגיסטיים.

מי הם הגומרים שניזונים מהנהלת החשבונות של העסק שלך ?
מנהלי העסק, לקוחות , ספקים, רשויות, רואי חשבון , משקיעים פוטנציאלים, גורמים ממנים (בנקים). למעשה מרבית נתוניה הכספים של חברה מבוססים על הנהלת חשבונות.

עכשיו שפירטנו את הגופים הניזונים ממנה , האם אתם יכולים להבין את המשמעות הקריטית שלה ?
אנחנו לא מתפשרים על איכות הנהלת החשבונות וזאת מתוך ההבנה של השימוש בה.
אנחנו רואים בהנהלת חשבונות כמידע עסקי מהמדרגה הראשונה שיש. כך אנו מתייחסים אליה.

הנהלת חשבונות למסעדות/בתי קפה/ברים

אחד מהמשפטים שאנחנו אוהבים זה : “ווואאא אם רק הייתי יודע שזה אפשרי” … אז כן זה אפשרי.

הנהלת חשבונות יכולה להיות מעניינת, מסקרנת ומלאת חיים בנתונים איכותיים לצרכי העסק שלך, כך אנחנו עושים זאת. הנהלת חשבונות שכזאת מאפשרת ניתוח נכון של foof cost , labor cost )עלויות מזון , עלויות שכר עבודה), עלויות אחזקה, עלויות קבועות, ובעצם כל נתון שתפגשו בעסק שלך קשור להנהלת חשבונות וכספים. דעו כי הנהלת חשבונות לא טובה מביאה אותכם להסקת מסקנות לא נכונה.

בואו נארח אותכם לפגישה עם צוות מדהים נעים מיומן מסור ואחראי על הפעילות העסקית שלך .

מידע זמין ושקוף

המשרד מאפשר ללקוחותיו “הנהלת חשבונות שקופה”, אנו חושפים ללקוחותינו את דוחות הרווח והפסד באופן זמין באמצעות כלים שפיתחנו, כך שבכל רגע נתון יכולים לקוחותינו לבדוק את התוצאות העסקיות שלו נכון לחודש ולתקופה שירצה עם מספרי השוואה לתקופות קודמות.

הדוחות הנתמכים במערכת יכולים להיות גרפים או בדוגמא טבלאות.