דלג לתוכן דלג לפוטר

מיקור חוץ

OUTSOURCING

שירותי הנהלת החשבונות, הכנת משכורות, וניהול הכספים במיקור
חוץ (Outsourcing).

מיקור חוץ : היא שיטת ניהול, שבבסיסה עומד הרעיון להוציא מהארגון את תפעול הפעילויות שאינן נמצאות בהתמחותו של העסק, ולהותיר בתפעול ובניהול ישיר רק את פעילויות הליבה. שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו.

התמחות שלנו היא הנהלת חשבונות ושכר במיקור חוץ, היכולת היחודית שלנו היא להתאים לעסק שלך את שירותי החשבונאות והשכר אשר נדרשים לו .כך שהשירות ללקוח יעיל אפקטיבי ועונה לכלל הדרישות של מנהלי העסק.

צוות המשרד מתמחה במערכות ERP ומיישם אותן אצל לקוחותיו. המשרד צבר והבנה מעמיקה בתחום מערכות המידע והטמעתן בארגונים תוך ניצול מירב היכולות הכללות במערכת והתאמתן לצרכי הלקוח .SAP , Priority , ONE1 . ואנחנו אוהבים אותן ! אלו מערכות שאם השימוש בהן נעשה חכם, האפשרויות לתהליכים, בקרות, ומידע עסקי הם בלתי מוגבלות.

ולמה זה כדאי ?

השירות אפקטיבי במיוחד לחברות שניהול החשבונות/ חשבות השכר שלהם נדרשים במקום העסק, או שהפעילות הכספית שלהם אינה בשלה להעסקה של מנהל כספים וחשב שכר במשרה מלאה.

מה כולל השירות

השירות כולל הנהלת חשבונות, חשבות שכר, ניהול כספים במיקור חוץ ובקרה על הפעילות העסקית.
הרווח הוא עצום לניהול נכון ותקין של העסק וחסכון בעלויות מטה.

הנהלת חשבונות במיקור חוץ (Outsourcing)

שירותי הנהלת חשבונות במקום העסק שלך, עם פיקוח של דמות מקצועית (רואה חשבון) בתחום הכספים.
השירות מאפשר לעסק שלך להעסיק מנהל חשבונות במשרה חלקית/מלאה וליווי ובקרה על הנהלת החשבונות.
השירות כולל ליווי של איש מקצוע מתחום נהול הכספים ומאפשר לעסק שלך מענה כולל לתחום החשבונאות והכספים. הרכב בעלי המקצוע הכלולים בשירות ( שכר, הנהלת חשבונות, ניהול כספים ) יאפשר ניהול תקין ויעיל של הפעילות העיסקית, כולל מתן דגש לגבי סיכונים עסקיים העומדים בפניך. כמה פעמים קרה לך שהנתונים שקיבלת מהנהלת החשבונות אינם משקפים את המציאות ?
אנו רואים בחבילת השירות הזאת (מנהל חשבונות + פיקוח) כהכרחית להצלחת השירות ושביעות רצון הלקוח. אנו מעוניינים להעניק שירות מקצועי ואיכותי ולכן ליווי והכוונה ובקרה היא הכרחית.
בטכנולוגיות אשר קיימות היום גם אם המשרה היא חלקית ניתן להשלים את השירות בשליטה מרוחקת עד כדי שירות כמעט מלא.
זמינות המידע וזמן התגובה לו הם אבני יסוד להתפתחותה של פעילות עסקית.
אנו מציעים ללקוחותינו זמינות מידע וללא פגיעה באמינותו .

חשבות שכר במיקור חוץ (Outsourcing)

בקונפורטי ושות' מחלקת השכר במשרד מנוהלת על ידי חשב שכר בעל הסמכה מטעם לשכת רואי החשבון בישראל "חשב שכר בכיר" על מגוון לקוחות המשרד נמנים לקוחות במיקור חוץ – חשבות שכר. למעשה אנו מקצים חשב שכר עבורך להכנת המשכורות וקדם השכר של כוח האדם בארגון שלך. השירות ניתן על ידי בעלי מקצוע בתחום השכר מהטובים שיש בענף. יחד עם השירות ניתן ייעוץ שוטף בכל נושאי דיני העובדה בישראל. ביצוע משכורות באופן נכון, איכותי ותקין חוסך תביעות וכספים רבים .

המחלקה מתעדכנת ומקבלת השתלמויות בכל הוראות החוק והעדכונים הנדרשים מחלקת השכר מעניקה ומעשירה מהידע שלה את לקוחות המשרד כך שיוכלו לנהוג בעובדיהם על פי החוק.

השירות כולל הנהלת חשבונות, חשבות שכר, ניהול כספים במיקור חוץ ובקרה על הפעילות העסקית.
הרווח הוא עצום לניהול נכון ותקין של העסק וחסכון בעלויות מטה.

אצלנו ייעוץ שוטף בדיני עבודה הוא הכרחי כדי למנוע עבורך אי נעימויות בעתיד. המחלקה מציעה את שירותיה במתכונת של נוכחות חלקית בבית העסק שלך.

השירות אפקטיבי בעסקים בהם הפעילות הכספית שלהם אינה בשלה להעסקת חשב שכר במשרה מלאה או חברות המעוניינות לשמור על דיסקרטיות מלאה בנושא השכר.

השירות מוצע למעביד ובמסגרת השירות ניתן מענה שוטף לעובדי החברה ולמנהלי החברה בנושא השכר ותנאי העסקתם של העובדים במקום העבודה.